1.349 kere okundu

Sürmeli Kapı Sistemleri

11 Temmuz 2009 | Kategori: Yapı

Kaybolan Kapılar, Kazanılan Alanlar

Master Silde, Duvar içine Çalışan Sürmeli Kapı Sistemleri’yle kapılar duvar ile bir bütün haline geliyor. Böylece, kapıların yaşam alanlarındaki dezavantajları ortadan kaldırılıyor, yaşam alanlarına rahatlık ve fonksiyonellik geliyor.

Master Silde oluşturmuş olduğu sürgülü kapı sistemleri duvar içerisine saklanabilir özellikleri sayesinde kapıların kullanılmadığı zamanlardaki fazladan yer işgalini ortadan kaldırıyorlar.

Master Silde saklanabilir sürgülü kapılar her türlü mekanda uygulanabilir özellikte banyo, mutfak, wc gibi mekanlarda özeelikle bu gibi yerlerde yer kaybının azaltılmasını sağlıyor.

Bu kapılar kullanım açısından da son derece rahat her türlü mekan ofis gibi yerlerde rahatlıkla uygulanabilir değişik renk ve desen uygulamalarından da aynı şekilde yararlanılabilir otomatik klit sistemi sayesinde sürgüler kendiliğinden açılır kapandıklarında da kilit sistemi kapı ile beraber duvar içerisinde kaybolur.1 Yorum Sürmeli Kapı Sistemleri

Avatar

etem

26 Kasım 2009 Saat 10:08

master silde kapılar için gerekli bilgilere nereden ulaşa biliriz istanbulda bu kapıların montajını yapan firmalar varmı??? ethemakengin@hotmail.com 05357096102

Yorum Yazın


Kategoriler

En Çok Okunanlar