267 kere okundu

DECOR Möble ile Mekânlar

13 Ağustos 2010 | Kategori: Mobilya

DECOR Möble ile Mekânlarınızda Kendi Stilinizi Yaşatın…

Yarım asra yaklaşan tecrübesi ile DECOR Möble, 1961 yılında İsparta’da Veli Büyüktopçu tarafından Dekor Mobilya Doğrama Atölyesi olarak ticari faaliyetine başladı. 70li yıllarda tatil köyleri ve benzeri yatırımlarda, iç dekorasyon alanında büyük projelere imza atlı. 1978 yılından itibaren DECOR Möble’nin ikinci kuşak temsilcileri, Isparta’daki hem imalat hem de perakende satış mağazasının yanı sıra 1994 yılında Antalya’daki mağazasını açarak, o tarihten itibaren Antalya ve çevresine verdiği kaliteli hizmetten ödün vermedi. DECOR Möble, Aspendos Bulvarı’ndaki 5000m2 büyüklüğündeki, çok katlı mağazasında modem, klasik ve country tarzda, tamamen el işçiliğiyle üretilen mobilyalarını seçkin müşterileri ile buluşturuyor.

Kalitesiyle ve her zevke hitabeden geniş ürün yelpazesiyle sektörde öne çıkan DECOR Möblenin uzman kadrosu da alışveriş öncesi ve sonrasında, her konuda müşterilerine destek oluyor.

Bu yılın dekorasyon trenleri hakkında kendisinden görüş aldığımız. DECOR Möblenin kinci kuşak temsilcilerinden Güner Büyüktopçu, 2010′da mobilyada yatak ve yemek grubunda ahşap ve lakenin ön plana sıktığını söylüyor ve ekliyor: “Dömiklasik rustık modeller, krom aksesuarlar, kolluklarda yine ahşabı hissettiren daha rustık modeller, kumaşlarda ise kahve ağırlıklı renkler ve kahvenin tonları ile pastel renklerin ön planda olduğunu görüyoruz dedi.3 Yorum DECOR Möble ile Mekânlar

Avatar

scorpi101

16 Eylül 2010 Saat 05:23

çok şık tasarımlar, süper gözüküyorlar… gayet süperler

Avatar

chaky

16 Eylül 2010 Saat 05:24

ortadaki resimdeki beyaz möble ile mekan süper gözüküyor, çok hoş

Avatar

cheepers

16 Eylül 2010 Saat 05:25

sondaki koyu renkli olan mekan süper gözüküyor, çok kaliteli ve şık

Yorum Yazın


Kategoriler

En Çok Okunanlar